
Сьогодні правоохоронні органи розпочали масштабну спецоперацію, спрямовану на викорінення корупції в системі Національної поліції. Слідчі дії одночасно відбуваються в обласних управліннях Тернопільської, Житомирської та Івано-Франківської областей. Спеціалісти СБУ та Офісу Генерального прокурора перевіряють діяльність керівного складу на предмет зловживання службовим становищем та отримання неправомірної вигоди. Повідомляється про вилучення великих сум готівки та документації, що може підтверджувати функціонування налагоджених корупційних схем. Усі заходи проводяться з метою очищення правоохоронних органів від недоброчесних працівників. Громадян закликають зберігати спокій та стежити за офіційними повідомленнями органів досудового розслідування. Подробиці щодо затриманих осіб будуть оприлюднені одразу після завершення першочергових процесуальних дій.